Головна / Мистецтво / Понад сто авторів Тернопільщини видали книгу “Татові”

Понад сто авторів Тернопільщини видали книгу “Татові”

1392282862_rrrrrrУ Тернополі презентували книгу “Татові”, присвячену батькам та дідусям. Вона об’єднала 100 авторів – письменників, літераторів, творчих особистостей, студентів, які у свою чергу об’єднали 133 присвяти: поетичні та віршовані, есе і оповідання, сповідь і замилування. Книга стане в пригоді науковцям, учителям, вихователям, студентській та учнівській молоді, усім, хто любить прозу, поезію і ….тата.
Чимало книг присвячують жінкам, матерям. Про сильніші половинки згадують у поезіях значно рідше. Відтак, у Марії Баліцької ще два роки тому виникла ідея – поетично вшанувати й тата.

- Не так просто зробити таку книжку було, тому що багато людей не могли відкрити свою душу. Здається, що те, що тато робить, те і він має робити, але тато теж хоче, щоб йому сказали дякую. Чоловіки в душі ще лагідніші, ніж жінки. Вони хочуть возвеличення, – каже автор та редактор книги “Татові” Марія Баліцька.

Одна з поезій у книзі належить студентці ТНЕУ – Сніжані Радик. Дівчина з Херсона, та вже три роки навчається у Тернополі. Розповідає, на поезію надихнули місто та сум за батьками. Книга стане в пригоді науковцям, учителям, вихователям, студентській та учнівській молоді, усім, хто любить прозу, поезію і ….тата.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top