Головна / Огляд ЗМІ / Підприємці Тернополя самоорганізувались для боротьби з мародерством

Підприємці Тернополя самоорганізувались для боротьби з мародерством

kidcompПідприємці у Тернополі самоорганізувались для боротьби з мародерством, погрозами та тиском влади. “Бізнес. Закони. Порядок” – так назвали новостворену громадську організацію. За останній тиждень це вже друга створена місцевими підприємцями організація.

У першу чергу, цю організацію створили для самозахисту в теперішніх умовах. Підприємці будуть оперативно реагувати на скарги інших, а також допомагати одне одному в біді.
- Зараз ходять аферисти, які хочуть зайняти місце «кришовиків», вони вимагають гроші за ведення бізнесу, також шантажують наші сім’ї підприємців, – каже голова організації Віталій Мариновський. – Ми не допустимо такого хаосу. Співпрацюватимемо з міліцією, з “Правим сектором”.
Охочі підприємці можуть приєднатися до організації. Щоб записатись в учасники, телефонуйте за номером – 52-65-11.
- Беремо усіх свідомих бізнесменів, – додає Віталій Мариновський. – Якщо ж людина набрала боргів і звертається до нас за допомогою, то це, звичайно, ми будемо ігнорувати. Інформацію перевірятимемо та фільтруватимемо.
До речі, погодився на співпрацю з організацією і мер Сергій Надал підтримав. Самі ж підприємці проти влади не йтимуть, але на несправедливі дії та рішення з боку керівництва реагуватимуть, зазначає один з членів організації Володимир Мариновський.
- Ми – не люстратори, щоб вимагати у влади відставки, – говорить він. – Але не підпорядковуватись нікому – це теж не вихід. А проблеми тиску на бізнес з боку влади будемо вирішувати усіма можливими способами.
До речі, за останній тиждень це вже друга створена місцевими бізнесменами громадська організація. Так у кінці лютого оголосили про створення спілки “Рада бізнесу Тернопілля”. Її очолив відомив тернополянам зокрема і з наших статей підприємець Віталій Сороколіт. Ця організація – поза політикою і створена для відстоювання прав підприємців, боротьба з корупцією чиновників та багато іншого.
Керівництво спілкою запрошує приєднатись до команди усіх небайдужих підприємців і громадських діячів. Про діяльність їхньої організації більше можна дізнатися на новоствореному ресурсі rbt.te.ua.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top