Головна / Огляд ЗМІ / Палатки літньої торгівлі почнуть працювати в Тернополі з 15 квітня

Палатки літньої торгівлі почнуть працювати в Тернополі з 15 квітня

1587799Палатки літньої торгівлі почнуть працювати в Тернополі з 15 квітня. Забороняють у них як продаж алкоголю і тютюну, так і їх рекламу.

Відповідне рішення озвучили в середу, 12 березня, на виконкомі.
- Зовнішній вигляд торгових палаток не буде містити реклами алкоголю та тютюну, це ми перевірятимемо, – говорить начальник міськуправління культури Олександр Смик. – Незабаром зробимо схему розміщення цих об’єктів у парках Тернополя.

Пивних палаток у місті не буде, додав мер Сергій Надал. Усі об’єкти встановлюватимуть за зразком. Перед тим власникам потрібно пройти реєстрацію, під час якої перевірятимуть, які пропозиції вони зробили для міста.
- Щоб розмістити свій торговельний об’єкт у парку, підприємцеві потрібно буде пройти конкурс, – додає Олександр Смик. – Вибиратимуть тих, хто зробив більше пропозицій для міста. В комісії будуть представники міліції, податкової, паркових служб.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top