Головна / Огляд ЗМІ / Олега Сиротюка призначили головою Тернопільської ОДА

Олега Сиротюка призначили головою Тернопільської ОДА

Oleh_SyrotyukОлег Сиротюк – голова Тернопільської ОДА. Це у телефонній розмові підтвердив народний депутат України Олексій Кайда. Він повідомив, що сьогодні Кабмін погодив кандидатуру Олега Сиротюка на посаду очільника Тернопільщини.
Олег Мирославович Сиротюк (18 лютого 1978, Тернопіль) — український політик. Народний депутат України. Член партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
З 1992 року належить до Національної скаутської організації «Пласт». У 1995-2000 роках навчався у Тернопільській академії народного господарства. Керує громадськими організаціями, зокрема національно-патріотичним Об’єднанням студіюючої молоді «Зарево». Працює на приватних фірмах міста. З 2008 року керівник Центру національно-патріотичного виховання української молоді.
З 12 грудня 2012 — народний депутат України 7-го скликання від партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», № 16 в списку. Заступник Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top