Головна / Огляд ЗМІ / Народним депутатам скасували пільги

Народним депутатам скасували пільги

500538_w_300Верховна Рада прийняла закон, яким скасовується низка пільг народних депутатів. Про це повідомило інтернет-видання “Українська правда”.
“За” документ авторства фракції “УДАР” проголосував 301 депутат.Зокрема скасували виплату заробітної плати депутатам, які припинили виконання повноважень упродовж одного року, в окремих випадках – двох, а в окремих випадках до виходу на пенсію у розмірі 50%.
також зняли виплату двомісячіної допомоги на оздоровлення під час відпустки.
Депутати не матимуть виплати дванадцятимісячних посадових окладів при виході на пенсію, безоплатного забезпечення путівками під час відпусток, державного страхування за рахунок коштів із держбюджету.
Скасували право депутата на безкоштовне користування всіма видами транспорту і встановили ліміт коштів на проїзд для виконання депутатських повноважень. Також відмінилиправо на забезпечення службовим житлом або компеснації для поліпшення житлових умов. Для депутатів, які територіально перебувають більше, ніж за 30 кілометрів від меж Києва, передбачається можливість видачі ліміту коштів для винаймання готелю.При чому це надання здійснюється за заявою, список депутатів, які просять про такі кошти, підлягає опублікуванню в газеті “Голос України”.
У цьому законі, однак не зачеплена проблема пенсійного забезпечення, тому що спеціальний режим пенсійного забезпечення мають не тільки народні депутати, а більш ніж 10 категорій громадян України, – пояснив Віктор Пинзеник, представляючи закон у ВР.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top