Головна / Суспільство / Найкращі весняні ліки

Найкращі весняні ліки

berezaПісля довгого зимування прогулянка весняним лісом – чи не найкращі ліки для нашого організму. 

Недаремно ліс називають легенями планети, дихати там легко і корисно. Рослини і дерева виділяють фітонциди — леткі речовини, які мають антимікробні властивості і благотворно впливають на імунну систему, кровообіг і дихання.
Прогулянки в лісі, особливо в хвойному, здатні подарувати людині не тільки фізичне та емоційне здоров’я. Кожне дерево має цілющі властивості для організму. Найближчими для тернополян еко-куточками є кутківецький та петриківський ліси.  Пропонуємо вам ближче познайомитись з нашими еко-цілителями.


Цілющі властивості дерев
Щоб позбавитися від різних захворювань, знайти духовну рівновагу не обов’язково ковтати таблетки, особливо весною. Як за допомогою цілющих властивостей лісу зарядитися енергією природи, позбутися від хвороб, вибратися із чорної смуги життя?

Дерева здоров’я

Багато хто знає, що за допомогою енергії дерева можна лікуватися від самих різних хвороб. Будь-яке дерево має свій годинник найвищої біологічної активності – в цей час воно і принесе вам найбільшу користь.

Є дерева, які притягують. А є неприємні, відразливі, що лякають, викликають інші негативні емоції. Побудьте з природою наодинці і ви знайдете своє дерево, енергетичний вплив якого може відчути кожен.

Необхідно зазначити, що дерева володіють позитивною та негативною біоенергією. Так, зі знаком плюс: береза, дуб, сосна, каштан, клен, ясен, липа, верба – вони підживлюють нас своєю здоровою життєвою енергією.

Зі знаком мінус: осика, тополя, ялина, платан, черемха , вільха. Ці дерева забирають енергію, але вони також і лікують, знімаючи біль, виводять хворобливу енергію.

Біологічний годинник активності дерев

Береза. Спокій з 3 до 4 години. Активність з 5 до 9 години. Енергія у берези м’яка, заспокійлива. Притулившись людина заспокоїться та відновить енергію.

Дуб . Спокій з 15 до 17 години. Активність з 21 до 3 години. Володіє потужною енергією. У збудженому, напруженому настрої до дерева краще не підходити. Спочатку спробуйте врівноважити емоційний стан у осики або вільхи.

Сосна . Як і у всіх хвойних дерев, активність у неї постійна. Але енергія сосни потужна: знімає депресії, відновлює психоемоційний стан людини.

Клен . Спокій з 4 до 5 години. Активність з 7 до 10 години. Енергія м’яка, розслабляюча, приводить в гармонію енергетичну оболонку людини.
Ясень. Енергія чиста, тонка. Добре очищає енергетичне поле людини, вирівнює психіку. Біля ясеню добре медитувати. Активність ясеню 11 – 13 година.
Липа. Спокій з 6 до 7 години. Активність з 14 до 20. Енергія м’яка. Ви отримаєте відчуття тепла і спокою: не випадково в Китаї липу називають “деревом забуття”.

Верба. Стан спокою з 2 до 3 години, активність 18 – 21 год. Енергія м’яка, заспокійлива, відновлююча. Проходить злість і втома. Енергія верби знімає головний біль, приводить весь організм до гармонії.

Тополя . Спокій 4-5 година, активність 15-18 година. Енергія рівна, чітка, помірна, сприяє мобілізації сил у потрібному напрямку, психічної корекції. Обнявшись з тополяею на кілька хвилин у вас пройде втома. Але довго стояти не слід, щоб не відбувся зворотній процес.

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top