Головна / Огляд ЗМІ / На вихідних тернопільська міліція працює в посиленому режимі

На вихідних тернопільська міліція працює в посиленому режимі

1371477328Правоохоронці цими вихідними нестимуть службу у посиленому варіанті. Таким чином хочуть запобігти різноманітним провокаціям на території області.

- На виїздах з міста Тернополя та районних центрів встановлено додаткові посилені пости працівників міліції для перевірки транспортних засобів з метою виявлення підозрілих осіб, які можуть перевозити зброю та інші небезпечні предмети. Крім того, максимальна кількість правоохоронців залучена на патрулювання вулиць Тернополя та районних центрів. Додаткові наряди чергують на важливих об’єктах, які забезпечують життєдіяльність населення, а також посилено охорону на стратегічних об’єктах. Робота по підтриманню громадського порядку проводиться спільно з громадськими формуваннями та іншими активістами, – кажуть правоохоронці.

Дані заходи працівники міліції проводять у тісній взаємодії з іншими правоохоронними структурами області – Службою безпеки, прокуратурою, судами та військовослужбовцями.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top