Головна / Огляд ЗМІ / На вечорі-реквіємі вшанували Героїв Небесної Сотні

На вечорі-реквіємі вшанували Героїв Небесної Сотні

1587799«Чорна вишиванка», «Не сумуй дитино», «На покинутих згарищах», «Воля чи смерть» – ці та інші пісні разом із віршами звучали під час вечора-реквієму «Героям Майдану присвячується…».
НАТАЛІЯ ГОРЛУЦ, директор Будинку культури «Кутківці»:
«В кожного є та біль, яку ми сьогодні виливаємо десь в піснях, віршах, піснеспівах, відео-спогадах, спогадах просто на сцені. Ця біль є невимовною».
Крім учасників художньої самодіяльності на вечорі-реквіємі співали пісень і студенти кафедри мистецтв педуніверситету. Вони самі зголосилися взяти участь у заході.
ЛАРИСА ОРНОВСЬКА, доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва ТНПУ:
«Цей захід який присвячений героям Майдану. Це не був захід, за який ставляться бали, оцінки. Це була їхня внутрішня сила. Розумієте, це був голос серця».
Серед гостей заходу був і боєць тернопільської сотні, який безпосередньо приймав участь у лютневих сутичках на Грушевського в Києві. Він розповідає, під час стрілянини боятися не було часу.
АНДРІЙ ШАРАСКІН, учасник сутичок на Грушевського в Києві:
«З позиції громадянина, мені гордо про це говорити. Тому, що справді ми довели всім, що такої надзвичайно неоднорідної, але єдиної держави в світі немає. Ми дуже багато чого поставили з ніг на голову, починаючи із загальновійськових підручників про те, що снайперський вогонь сіє паніку – це перепишуть. На місце полеглого підходило по 4-5 людей».
Також Андрій Шараскін каже, український народ, що об’єднався спільною метою дуже важко розламати. Не дасть відректися від ідеї – пам’ять про загиблих героїв «Небесної сотні».

Джерело: ІНТБ

)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top