Головна / TOP / На тернопільській “вулиці мистецтв” звучать авторські пісні

На тернопільській “вулиці мистецтв” звучать авторські пісні

DSC04689Віднедавна вулиці Валова та Сагайдачного об’єднують творчу молодь зі всієї України. У самому центрі міста поєднуються актуальні напрямки мистецтва: живопис, музика, поезія. Сьогодні на тернопільській “вулиці мистецтв” продовжують звучати авторські композиції. Молода виконавиця Мар’яна співає у нашому місті не вперше.

- Я приїхала з міста Івано-Франківськ. Приїжджаю в Тернопіль уже шість років поспіль, розповідає співачка, – Люблю ваше місто за привітних і досить позитивних людей. Тернополянам непритаманне хамство та негатив. Я виконую власні пісні та кавер-версії на композиції відомих гуртів.  У моєму репертуарі переважає хард-рок старого стилю, хеві-метал ну і альтернативний рок, який я виконую спеціально для жителів міста. Якщо хочеш бути крутим музикантом, то маєш грати для всіх. Проте, мені подобаються не всі стилі музики. Одного разу до мене підійшов слухач з проханням зіграти шансон, причому, за виконання пісні пропонував досить хорошу суму. Звичайно, я йому відмовила. Не зіграла б також “попсу”.

Оксана Ратушняк

На Валовій

DSC04684

1 коментар

  1. Виконання потребує якості, а не одної гармонії на всі пісні.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top