Головна / Проекти / На Тернопільщині започаткували проект “На порозі самостійного життя”

На Тернопільщині започаткували проект “На порозі самостійного життя”

bord12Для старшокласників та випускників шкіл-інтернатів Тернопільщини організували проект “На порозі самостійного життя”.

З дітьми працюють психологи та волонтери. Вона допомагають сиротам визначитись із майбутньою професією та знайти себе у житті, а також навчають їх кулінарії. Перша група дітей уже пройшла всі заняття. А за декілька днів стартує навчання з другою.
- Це – щорічний проект, завдяки якому ми даємо дітям майбутнє, – розповідає працівник благодійної організації “Майбутнє дітей-сиріт” Ірина Вакалюк. – Ми залучаємо дітей до взаємодії з представниками громадських організацій. Наприклад, завдяки заняттям з кулінарії діти вже самостійно готують сніданок, обід та вечерю. Під час одного із тренінгів вони могли визначитись із своєю майбутньою професією.
Зараз у проекті є дві групи вихованців з бережанської школи-інтернату та коропецького воєнно-спортивного ліцею. Вони із задоволенням відвідують усі заняття, а деякі з них уже знають, з якою професією пов’яжуть своє майбутнє.
- Мені дуже подобається цей проект, він дає нам можливість підготуватись до самостійного життя, – каже Михайло Корольов. – Це нам іде на користь. Найбільше мені подобається готувати. А ще я вже два роки займаюсь боксом.
У рамках проекту діти мали триденну поїздку на петриківську базу “Пресвята родина”. Там діти самі готували їсти, прибирали. З ними займались тренери, які проводили навчання. Для дітей організували і розважальну програму. Вони грали у боулінг, відвідували каток, відпочивали на природі.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top