Головна / Огляд ЗМІ / На Театральному майдані сьогодні працюють пересувні флюорографи

На Театральному майдані сьогодні працюють пересувні флюорографи

23080Сьогодні на Театральному майдані Тернополя працюють пересувні флюорографи з цифровою обробкою зображення та проведення флюорографічного обстеження усім охочим мешканцям. І не даремно, адже 24 березня – Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Туберкульоз – інфекційне захворювання, яке вражає людину будь-якого віку, статі та соціального походження! Епідемія туберкульозу поширюється надзвичайно швидкими темпами. Один хворий на відкриту форму туберкульозу може за рік заразити 10-15 чоловік. Сьогодні, за даними ВООЗ, бацилами туберкульозу інфіковано третину населення Землі. Україна не стала винятком.

- У нашій державі на обліку в протитуберкульозних диспансерах перебуває кожен 50-й дорослий мешканець. Кожну годину четверо наших громадян інфікуються туберкульозом. Кожну годину в Україні людина помирає від цієї небезпечної хвороби. За офіційними даними, на туберкульоз в Україні хворіють майже 800 тисяч людей, щорічно захворюють 40 тисяч, – повідомляє голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста Тетян Лех.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top