Головна / TOP / На мистецькому фестивалі “Ї” звучатимуть твори молодих тернопільських авторів

На мистецькому фестивалі “Ї” звучатимуть твори молодих тернопільських авторів

fest-(1)Нещодавно у приміщенні  тернопільського прес клубу відбулась прес-конференція, присвячена проведенню Мистецького фестивалю «Ї» 28-30 березня .

Організатори оголосили програму фестивалю, а також поділились планами щодо культурного розвитку молоді Тернополя та створення збірки творів відомих письменників сучасності.

Учасники фестивалю зі Сходу та Заходу повинні продемонструвати те, що наша країна – єдина і мистецтво повинно також формувати в душах людей прагнення до єдності, – розповів директор видавництва «Богдан»  Богдан Будний. - І так як Тернопіль є відомим як місто видавців, нам потрібно змінювати таку невтішну тенденцію. Ми плануємо не лише надрукувати збірку творів талановитих українських митців сьогодення, але й зробити схожий проект щорічним. На мою думку, це буде цікаво для молоді.

У програмі заходу, окрім виступів відомих письменників, таких як Ірена Карпа, Юрій Андрухович, Андрій Любка, Юрій Іздрик, Марк Лівін та інших, відведено час і для молодих талановитих авторів, що бажають заявити про себе та почитати свої твори перед широкою аудиторією. Окрім цього на фестивалі буде представлено творчість літературних студій Тернополя. Музичне дійство передбачає виступи гуртів з різних куточків країни. Це такі колективи як «Фіолет», «Один в каное», «Кімната Гретхен», «QARPA», «Компас» та творчий тандем Юрія Іздрика і Григорія Семенчука «Драмтеатр». Також гості Мистецького фестивалю «Ї» зможуть побачити роботи відомих фотографів та художників зі Львова, Тернополя і Києва.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top