Головна / TOP / «Медовий полин» здивував незвичною акустикою на фестивалі «Ї»

«Медовий полин» здивував незвичною акустикою на фестивалі «Ї»

IMG_0652Панк-рок гурт «Медовий полин» з Борщова виступив на мистецькому фестивалі «Ї», представивши нехарактерну акустичну програму.  Вокаліст гурту Костя Дунець впродовж години розказував віршики, кумедні історії з борщівського життя і сам відіграв гітарою повноцінний, хоч і не зовсім форматний для «Медового полину» концерт.

Безпосередність  Кості, а також  динамічна яскравість пісень репертуару «Медового полину», написаних простим, зрозумілим для всіх текстом, створювали дуже потрібну для фестивалю невимушеність.

На такий незвичайний виступ «Медового полину» у скороченому до  мінімуму складі зібрались істинні шанувальники борщівських музикантів, тому чи не кожну пісню разом з Костею співали й у залі.

Поміж виконанням пісень Костя Дунець щиро розповідав про свої пригоди, щедро ділився жартами і навіть таємницями. Зокрема, розкрив для всіх присутніх «секрет молодості та довголіття». Він виявився доволі простим – «файно їсти, добре спати – Бог здоров’я мусить дати!».

На завершення виступу, замість «на біс», куди гучно кликала вокаліста «Медового полину» публіка, Костя з допомогою ведучого мистецького фестивалю «Ї» заспівав і заграв традиційного тернопільського хіта про файне місто «Братів Гадюкіних».  Вдався такий собі новомодний співочо-творчий дует «Лате вдвойом», як влучно підмітив ведучий.

 

Алла Сердюк

На Валовій

IMG_0622 IMG_0623 IMG_0628 IMG_0655

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top