Головна / TOP / Марк Лівін та Іван Байдак: жарти і лірика на фестивалі «Ї»

Марк Лівін та Іван Байдак: жарти і лірика на фестивалі «Ї»

BeLIrJQgM30Спільні літературні читання вчора провели для тернополян та гостей міста молоді, але вже надзвичайно популярні серед поціновувачів друкованого слова, письменники Іван Байдак та Марк Лівін. Захід відбувся в рамках програми мистецького фестивалю «Ї», який дуже вдало стартував у п’ятницю, 28 березня.

Всупереч глибокій душевності текстів  жоден з молодих письменників не оминав нагоди посміятися і розвеселити аудиторію. Постійний діалог з публікою, взаємні кумедні кпини, «смачний тролінг» від Марка Лівіна та Івана Байдака і літературні експерименти зробили свою справу – час, проведений в компанії цих літературних митців, пролетів миттєво.

З очевидного й через це смішного жарту Марк Лівін та Іван Байдак розпочали свій виступ на фестивалі «Ї», представившись не менш відомими у літературному світі іменами Андрія Любки та Леони Вишневської. В такому ж дусі й продовжувався їхній літературний перформанс –  талановиті хлопці «в три сети» читали свої тексти, почергово змінюючи варту біля мікрофону.

За словами Марка Лівіна, основний меседж заходу – любов у чистому вигляді без краплі трагізму, як декому може здатися на перший погляд:

-         Все дуже прекрасно і круто! Життя прекрасне. Ми хочемо, щоб ви теж відчули це сьогодні разом з нами.

Паралельно з читанням текстів  Іван Байдак та Марк Лівін давали реальну можливість кожному запитувати все, що цікаво, встановивши таким чином ще більш невимушену атмосферу.

На останок письменники вирішили влаштувати певний творчий експеримент , який потішив не лише публіку, але й самих літераторів – вони обмінялися текстами, прочитавши твори один одного.

Обидва письменники порівняно недавно здобули визнання в українських книгоманів, однак переповнений глядацький зал  став живим свідченням популярності Івана Байдака та Марка Лівіна, принаймні серед досить чисельної аудиторії мистецького фестивалю «Ї».

-         Ми давно чекали можливості поспілкуватися з тернопільською публікою, тому що, як співали «Брати Гадюкіни», Тернопіль – файне місто. Власне через це ми сподівалися отримати сьогодні такі ж емоції від спілкування з вами, як свого часу їх отримали «Брати Гадюкіни», яких ваше місто наштовхнуло на створення такої чудової пісні, – сказав Марк Лівін на початку свого спільного з Іваном Байдаком виступу.

 

Алла Сердюк

На Валовій

qUfgM4yuJX0 BeLIrJQgM30 1faIj_lwNwA

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top