Головна / Огляд ЗМІ / Майже два десятки тернопільских сімей приймуть у себе кримчан

Майже два десятки тернопільских сімей приймуть у себе кримчан

35AB977F-E75D-427D-A4FE-D00F22AAC82B_w640_r1_s_cx0_cy2_cw0У Тернопіль приїдуть мешканці Криму, які тут поселеться і перечекають референдум. Нагадаємо, дещо раніше в Тернополі заявили про готовність приймати і селити мешканців півострова на час вирішення конфлікту.

- На даний момент готовність поселити в себе кримчан виявили майже два десятки тернопільских сімей, вони готові поселити 67 людей, плюс двадцять в готелі “Братислава”, – розповідає начальник міського відділу у справах сім’ї та релігії Микола Северин, який займається поселенням.

Як зазначає Микола Северин, поки кримчан в Тернополі не селили, але мешканці півострова сьогодні масово почали звертатись, щоби пожити тут на час проведення референдуму в Криму 16 березня.

Нагадаємо, приймати кримчан виявили бажання пересічні тернополяни, ресторатори, політики, серед яких колишній мер Тернополя Роман Заставний, та власник готелю.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top