Головна / Суспільство / Корону “Міс Тернопіль-2014″ завоювала 16-річна школярка

Корону “Міс Тернопіль-2014″ завоювала 16-річна школярка

10319822mКорону “Міс Тернопіль-2014″ завоювала 16-річна учениця 5-ї школи Вікторія Тешнер. Найкрасивішу дівчину міста обрали 10 березня у драмтеатрі. Там відбувся п’ятий ювілейний конкурс краси. Серед суддів тематичного заходу була, зокрема, і Олімпійська чемпіона Олена Підгрушна.

Конкурс розпочався із темряви у залі та тужливої пісні Пікардійської терції “Пливе кача”. У цей час дівчата-конкурсантки тримали у руках свічки – символ жалоби за загиблими майданівцями. Опісля – розпочалося саме дійство.

Претендентки на звання “Міс Тернопіль-2014″ дефілювали перед глядачами та суддями у декілька підходів. Під час кожного з них – спокусливо позували у різному звабливому вбранні. Утім, вихід у купальниках видався найгарячішим та викликав бурю емоцій у залі.
В перервах між дефіле, глядачів розважали співами та танцями. Був навіть брейк. Його виконував іменитий театр танцю з Івано-Франківська “Vertical Limit”.
Опісля майже трьохгодинного дійства та нетривалої наради суддів у “дорадчій кімнаті”, конкурсанткам оголосили вердикт. Відтак, другою віце-міс стала 19-річна студентка ТНЕУ Ілона Твардовська. Перша віце-міс – 21-річна студентка ТНПУ Катерина Іванчук. Міс глядацьких симпантій – 22-річна випускниця ТНЕУ Вікторія Титор.
Головну ж корону та омріяне звання “Міс Тернопіль-2014″, як уже згадувалось, одержала 16-річна школярка Вікторія Тешнер. Під час нагородження юна красуня розчулилась просто на сцені та заплакала.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top