Головна / Арт-події / Гурт “С.К.А.Й.” просить тернополян відзняти відеоролик для нового кліпу

Гурт “С.К.А.Й.” просить тернополян відзняти відеоролик для нового кліпу

intervyu-s-frontmenom-gruppy-skaj21-600x400Позицію щодо єдності України тернопільський гурт С.К.А.Й. виражатиме у новому кліпі. Для цього музиканти збирають відеоролики з усіх міст, де жителі тримають плакат “Ми Разом – Мы вместе”.

- Просимо усіх наших прихильників з усіх міст України, особливо Сходу та Півдня, тих, хто за єдину Україну, приєднатись до нашого задуму, – каже піар-менеджер гурту Богдан Уцеха. – Чим більше міст надішле нам відеоролик, тим краще. Із цього матеріалу зробимо кліп на пісню “Ми Разом – Мы вместе”, яка ввійде в новий альбом “Край неба”.
Відео має бути невелике, в межах 10-ти секунд. Знімати його потрібно на фоні назви свого міста. Надсилати відео потрібно на адресу електронної пошти соліста гурту Олега Собчука – sob4uk@gmail.com .
- Гурт зараз призупинив усі проекти шоу-бізнесу, – говорить Богдан Уцеха . – Але цією акцією ми виражаємо громадську позицію. Сьогодні музиканти знімає свій ролик на фоні Києва. А прихильники нехай також знімають свої родики. Хочемо якомога скоріше презентувати кліп. Але все залежить від оперативності людей.
На відео можуть бути флеш моби та імпровізації. Головне – щирий і здоровий позитив. І звичайно, чим якісніше відео, тим краще, додає Богдан.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top