Головна / TOP / «Фіолет» презентував у Тернополі новий альбом і долучився до фестивалю «Ї»

«Фіолет» презентував у Тернополі новий альбом і долучився до фестивалю «Ї»

Mzc0VFskXсапpQБлизько 20 міст охопив масштабний тур луцького гурту Фіолет на підтримку нового альбому, розширивши Всеукраїнські рамки двома містами Білорусі – в травні послухати музикантів зможуть в Мінську та Бресті.

Тернополяни ж двічі мали нагоду насолодитися творчістю «Фіолету» в суботу, 29 березня, щоправда в різних форматах.  Спершу гурт у пабі «Патрік» представив концертну програму, яка включала нові творчі напрацювання. А по завершенню виступу вокаліст Сергій Мартинюк, відомий також як «Колос», взяв участь у мистецькому фестивалі «Ї», який саме дійшов до свого апогею в Тернополі.

Новий повноформатний альбом, який презентував колектив у Тернополі, має назву «Вігвам» і складається з 15 композицій, робота над якими кипіла протягом 2013 року.

Грандіозний тур, своєрідні музичні мандри «Вігваму» розпочалися ще 18 березня і вже охопили більше десятка українських міст.  І ось, майже наприкінці туру, «Фіолет» дістався до Тернополя.

Після завершення концерту в «Патріку», де гурт із Луцька, як завжди щиро й емоційно приймали тернополяни, Колос продовжив тішити своїх шанувальників на фестивалі «Ї».

Нічна акустична програма розпочалась о 01:00. Та, не зважаючи на такий пізній час, мистецьке життя на фестивалі було в самому розпалі – Колос із сольним проектом лише підкинув дров до цього безсмертного багаття.

Алла Сердюк

На Валовій

 

aiWX39ado4I e1-ZVBsiTco I6OVCDDeu9Y

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top