Головна / TOP / Українські студенти екранізували вірш “Садок вишневий коло хати”

Українські студенти екранізували вірш “Садок вишневий коло хати”

FtHNSKSpU-s

Ольга Соловйова

Нещодавно студенти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди екранізували вірш Тараса Шевченка “Садок вишневий коло хати”.

- В нашому університеті на кафедрі інформатики проходив конкурс студентських розробок, – розповідає авторка відео Ольга Соловйова, – Організатори приурочили цьогорічний захід 200-річчю Тараса Шевченка. Я давно хотіла спробувати зняти пластиліновий мультфільм. Тож, я та моя подруга Інєватова Анна взялись реалізовувати ідею.

0PSFKbzPW2w

Анна Інєватова

Вірш запропонувала обрати наш керівник Остапенко Людмила Петрівна, за що ми їй дуже вдячні. Було обрано один з віршів циклу “В казематі”. На створення мультфільму “Садок вишневий коло хати” використали близько шести кілограмів пластиліну. Реалізувати наш задум вдалося за 155 годин клопіткої роботи. Але для того, щоб відзняти стоп-моушн анімацію особливі навички не потрібні, тож ми впоралися досить швидко. На даний час разом зі студентами та нашої кафедри я займаюсь пластиліновою та іншими видами анімації. Можливо, в майбутньому, ми продовжимо “шевченківську тему”.
Композиція, що звучить на фоні – Вокальний квінтет “Алілуя”.

 

 

 

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top