Головна / Мистецтво / Дитячу книгу “Ліга непарних шкарпеток” презентували у Тернополі

Дитячу книгу “Ліга непарних шкарпеток” презентували у Тернополі

Фото1272Дитячу книгу “Ліга непарних шкарпеток” презентувала львівська письменниця Галина Вдовиченко в бібліотеці-музеї національної іграшки 14 березня. Після чого тернопільські школярі зробили героїв твору власними руками.

Майстер-клас по виготовленні іграшок зі шкарпеток провела тернопільська письменниця Ірина Мацко.
- Прочитала книгу і вирішила оживити її персонажів, – говорить Ірина Мацко. – все, що потрібно — шкарпетка, нитки, голка, вата та інші деталі для прикрас. Можна так перетворити усі свої непарні шкарпетки на цікаві іграшки.
У творі авторка хотіла донести до дітей поняття правильної дружби, додає Ірина Мацко. Непарні шкарпетки разом рятуються від людей, які їх хочуть викинути в смітник.
liga- Мене завжди тягне до теми об”єднання для досягнення спільної мети, – каже авторка Галина Вдовиченко. – Хочу показати на простих прикладах, що кожна людина має бути цікавою особистістю сама по собі, але тільки спільно з іншими людьми вона може щось зробити. Шкарпетки у книзі живуть в окремому світі. Там вони називаються шкарпуками та шкарпанями,шкарпетонами, мають свої Шкарпати — подушки на дивані. Я буду разом з дітьми виготовляти цих героїв.
Діти принесли з собою усі необхідні знаряддя праці — шкарпетки, різнокольорові нитки, бантики, гудзики. Вони записувались в чергу, щоб взяти книгу в біблотеці.
- Ми з подругою Софією вже навчились робити мотанки, – каже учениця 5-го класу Вікторія Запорожець. – Нам це дуже подобається. Хочемо зробити багато таких таких іграшок зі шкарпеток. Будемо виготовляти їх веселими та яскравими.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top