Головна / Огляд ЗМІ / Для тернопільських рибалок нові правила

Для тернопільських рибалок нові правила

rybalky2Відтепер тернополяни нестимуть особисту відповідальність за неприбраний з даху будинку сніг. За їх штрафуватимуть. Дане рішення прийняли місцеві депутати під час вчорашньої сесії міськради.

За словами міського голови Сергія Надала, у Тернополі є проблема, коли власники окремих будинків не слідкують за дахами в зимовий період, відповідно на покрівлях багатоповерхівок накопичується сніг і бурульки.

- Власники мають нести відповідальність за стан дахів і відтепер за неналежне утримання покрівель будуть оштрафовані згідно статті 152 за недотримання правил благоустрою, – зазначив очільник міста, розповідаючи про внесення доповнень до Правил благоустрою м. Тернополя, затверджених рішенням міської ради від 19.05.2011р.

Крім того, деякі зміни стосуватимуться й “любителів екстимального відпочинку на льоду”. Згідно нових поправок до правил благоустрою, вже заборонено виходити на лід водних об’єктів при температурі повітря вище 0°C та товщині льоду менше 5-7 см для одного пішохода; 15 см для групи людей з дистанцією 5 м в колоні по 4 особи та 25 см – при масовому катанні на ковзанах.

Щодо рибалок, то для них відтепер існує цілий ряд забороню Так, не можна пробивати ополонки для риболовлі або з іншою метою на відстані меншій 5-6 м одна від одної. Плюс кожний рибалка повинен мати із собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 м з петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 г на іншому кінці.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top