Головна / TOP / Чудо-дримба у Тернополі

Чудо-дримба у Тернополі

DSC00022З всеукраїнського Дримботуру на карпатські терени повертається домів найбільша дримба світу: 2 – метровий і 300 –  кілограмовий мандруючий символ фестивалю культури «Черемош-Фест».  Сьогодні чарівний інструмент прибув до Тернополя. Мешканці нашого міста мають змогу не лише торкнутись до “карпатської красуні”, а й почути чарівність її звучання, адже вона буде розміщена біля арт-бару “Коза” до 10 квітня.

- Дримба є мандруючим символом  ”Черемош – Фест”  і в мандрах поширює його ідею, – розповів Мишко Адамчак, арт-директор фестивалю, – Захід відбудеться 2-4 квітня в селі Криворівня Івано-Франківської області.

Авторами дримби є четверо ковалів, двоє з них брати Гудими з Тернопільської області, ще двоє з Івано-Франківської.

Чудо-інструмент був кований командою митців під час свята ковалів минулого року. І, власне, відразу після цього свята, “поїхав” у “Черемош-Фест”. Зараз він перебуває у дримботурі, побував в Івано-Франківську, Львові, Києві, Луцьку, зараз у Тернополі опісля – Чернівці та Коломия, і на фестиваль до Криворівні, – доповнив співорганізатор Андрій Мельничук.

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

 

DSC00021

Мишко Адамчак

DSC00024

Андрій Мельничук

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top