Головна / Огляд ЗМІ / Богдан Брич: В боях я не бачив депутатів та чиновників українського чи міського рівня

Богдан Брич: В боях я не бачив депутатів та чиновників українського чи міського рівня

1876a89169ae121a72fbcb595de3472cТернополяни, які від листопада перебували в Києві та активно боронили людей та наші права від озброєних правоохоронців кличуть активних міщан на раду. Приїхати на спілкування з тернопільською громадою мають намір Ірена Карпа, яка щодня допомагала майданівцям та Михайло Гаврилюк фото знущання над яким облетіли весь світ.

Ініціював таке віче, разом з друзями, тернопільський підприємець Богдан Брич. Чоловік в столиці з кінця листопада. 18 лютого отримав поранення в голову, але досі активно бореться з системою, яка все ще діє.
- Знаєте, в Києві, на барикадах та в боях я не бачив депутатів та чиновників. Ні українського, ні міського рівня, – каже чоловік. – То ж ми не кличемо їх на нашу зустріч. Ніяких політиків та політики, ніяких псевдо діячів та активістів. Запрошуємо всіх хто був на майдані, хто допомагав майдану і хто займає свідому та активну позицію.
Під час зустрічі планують зокрема й обговорити ситуацію в місті. Досі в Тернополі при владі ті люди, які були частиною корупційного апарату. Висловитись зможе кожен, кому є що сказати та запропонувати. Відбудеться зустріч в актовій залі ТНЕУ о 14 годині в Неділю, 9 березня.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top