Головна / Огляд ЗМІ / Близько 700 танцювальних пар змагались за перемогу у Тернополі

Близько 700 танцювальних пар змагались за перемогу у Тернополі

ckuБлизько 700 танцювальних пар змагались за перемогу у конкурсі “Ритми весни-2014″. Серед переможців є і тернополяни.

Всеукраїнські змагання зі спортивних танців проводили в Тернополі у концерт-холі Holiday15-16 березня.
- Перш за все, кожні змагання підвищують рівень танцюристів, – каже керівник танцювального клубу “Альянс” Ігор Полигач. – Вони мають можливість порівняти свій танцювальний рівень із іншими парами, покращити свої результати. Це така собі планка, яка або піднімається, або опускається.

На чемпіонат із спортивних танців від танцювального клубу “Альянс” майже всі учасники приїхали із Західної України. Також було декілька пар із Києва. Тернопільські танцювальні клуби теж брали участь у змаганнях. Чемпіони України Дарія та Антон Переводчик, Дарія Марющенко та Антон Нестерко порадували і глядачів, і учасників своїми показовими виступами.
Оскільки змагання “Ритми весни” є рейтинговими, то їх учасникам нараховують рейтингові очки, які просувають їх у рейтинговій таблиці серед танцюристів України.
- Кубки та медалі із наших змагань поїхали у багато міст України, ну і звісно, що багато нагород залишилось у Тернополі, – каже Ігор Полигач. – Адже у нас є багато сильних танцювальних пар.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top