Головна / Мистецтво / Бережанський художник створив революційну картину-головоломку

Бережанський художник створив революційну картину-головоломку

07032014-03-300x193Натхненний революційними подіями Майдану, бережанський художник Олег Шупляк створив чергову картину-головоломку під назвою “Борімося – поборемо. Нам Бог помогає!” На ній зображені прості українці, які повстали проти провладного режиму. Довкола вогонь, шини, барикади та…образ Шевченка, який наче дух часу спрямовує народ до прояву справжніх патріотичних відчуттів у боротьбі за власне майбутнє. Картина вже облетіла інтернет-простір і викликали чимало захоплення у тих, хто досі не був знайомий з творчістю митця з Тернопільщини.

Працюючи в галузі станкового живопису і займаючись церковної розписом, своєю стихією Олег Шупляк все ж вважає сюрреалізм. Саме цей жанр зробив найбільший вплив на його становлення як художника, і сьогодні ці елементи присутні практично у всіх ” нетрадиційних ” картинах автора.

Симбіоз різних напрямків мистецтва геніальний художник з Тернопільщини завжди вмів поєнувати так, аби в результаті отримати неймовірно захоплюючі головоломки – шедевральні оптичні ілюзії, картини з подвійним змістом які майстерно малює Олег Шупляк.

Художник Олег Шупляк неодноразово брав участь у закордонних виставках сучасного живопису, в тому числі і в американському Нью -Йорку, і в британському Ноттінгемі, а також в інших містах західного і східного зарубіжжя. На батьківщині його майстерністю захоплюються всі, пана Олега запрошують з експозиціями та майстер -класами в галереї сучасного мистецтва. У 2000-му році Олег Шупляк став одним з членів Національної спілки художників України.

Лілія КУЛЕНИЧ

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top