Головна / Огляд ЗМІ / Активісти «Правого Сектора» отримають спеціальні посвідчення

Активісти «Правого Сектора» отримають спеціальні посвідчення

c79fcab2a506d6e3404cc9e9a9f98d77На прес-конференції координатор Правого сектора в Тернопільській області Василь Лабайчук і ідейний референт силового блоку Правого сектора Іван Сута розповіли про провокації, які вчиняють проти організації.

Зокрема, минулого тижня на Гусятинщині, невідомі від імені Правого сектора відвідували приватних підприємців і вимагали гроші на зброю, яку ніби то, для Правого Сектора мали привезти з Польщі.

Василь Лабайчку також заявив, що цих шахраїв вже «вичислили».

Іван Сута розповів: “В село Йосипівка (Тернопілського району), до сільської голови приїхали невідомі і почали вимагати гроші на Правий сектор, а повторний приї’зд тих самих невідомих вже був зі зброєю однак чи це травматична чи вогнепальна сільський голова жінка сказати не може, однак цих зловмисників вже розшукує Правий сектор”.

Василь Лабайчук сказав, що Правий сектор на Тернопільщині не збирає гроші в скриньках, і тим більше зі зброєю в руках «Для цього є більш цивілізовані і сучасні способи» – наголосив він.

Євген Філь, керівник штабу силового блоку «Правого сектора» в Тернопільській області наголосив:
- «Ми прекрасно розуміємо, що то вже відпрацьовані схеми. Відпрацьовані схеми ще були в 40-х роках, коли під маркою бандерівців перевдягалися і діяли, вбивали невинних людей, а потім списували це на ОУН-УПА. Сьогодні є дуже сильна розгалужена сітка ФСБ в Україні. Вона влізла всюди: як в громадські, так і в політичні, так і в силові структури. І ми маємо про це знати».
Не причетні представники «Правого Сектора», запевняє Василь Лабайчук, і до побиття інспекторів ДАІ у Скалаті. До слова, невдовзі активісти руху будуть мати спеціальні посвідчення.
Крім того, кажуть у «правому Секторі», не рідкість також інформаційні провокації. Здебільшого – на різноманітних Інтернет-ресурсах.

Джерело: realno.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top