Головна / Суспільство / 7 квітня тернополяни святкують День сім’ї в очікуванні дитини

7 квітня тернополяни святкують День сім’ї в очікуванні дитини

usynovljuvachТретій рік поспіль 7 квітня тернополяни святкують День сім’ї в очікуванні дитини.

- Ваша увага до цього заходу має велике значення, адже в  українській культурі оспівана і возвеличена святість батьківського покликання. Кожен знає, як багато в житті людини залежить від її батьків, від того, як вони приймуть її у цей світ, яку дорогу настановлять. Сьогодні ми формуємо майбутнє наших дітей, і наше з вами майбутнє. Подбаймо про найважливіше. Допоможімо шукаючим віднайти справжні цінності. Спрямуймо їхні погляди на важливе. Ми закликаємо боротися за життя дітей, за гідне життя, за щасливе і добре майбутнє. Долучайтесь до спонсорства, організації, сприяння, поширення та проведення, – закликає Марія Хомів, організатор заходу. Відгуки залишайте на mamhom@rambler.ru.

Нагадаємо, у 2011 році міська рада прийняла рішення про започаткування свята для сімей, котрі очікують дитину. Щорічно, в день Благовіщення Пречистої Діви Марії святкуємо сімейне свято разом.

 

На Валовій

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top