Головна / Огляд ЗМІ / Завтра у Тернополі відбудеться народна олімпіада

Завтра у Тернополі відбудеться народна олімпіада

1901039_719376151419389_541274735_o-370x122Урочисте відкриття першої народної олімпіади відбудеться 15 лютого о 10 год. на Театральному майдані Тернополя. Відтак колона вирушить на центральний міський стадіон. Тут відбудуться основні змагання.
Такий захід, за словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, своєрідний погляд тернополян на останні події в Україні та Росії.
«Проведення народної олімпіади – ініціатива тернополян, – зазначив Леонід Олексійович. – Тернопільська міська рада підтримала таку ідею. Згідно із задумом, буде і запалення олімпійського вогню, парад олімпійців і урочисте виконання гімну – «Горіла шина, палала…».
Олімпіада проходитиме у три етапи: під час першого учасників чекає метання бруківки на влучність, перетягування линви, метання спису на влучність; у другому – розбір-збір автомата Калашнікова на швидкість, піднімання автомобільної шини, перенесення потерпілого на ношах, перекочування шини, біг по шинах, тримання шини на витягнутих руках, біг з двома шинами в руках, у третьому етапі олімпіади на спортивному майданчику біля центрального стадіону відбудуться змагання лава на лаву.
Участь в олімпіаді, за словами Леоніда Олексійовича, візьмуть близько 20 команд. Урочисте закриття народної олімпіади та нагородження переможців відбудеться у неділю, 16 січня під час народного віче.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top