Головна / TOP / Західна і східна столиці об’єднаються на щорічній реггі-вечірці

Західна і східна столиці об’єднаються на щорічній реггі-вечірці

1912340_787547167939999_495116959_nЩорічне святкування дня народження Боба Марлі організовують у ”Козі”.

Цього разу на вечірці  розважатимуть майстри вінілу із західної і східної столиць України. DJAmaica (Львів ) і Max Rudskoi (Донецьк) об’єднуються у Тернополі. Локальна підтримка – Smir Soundsystem.

Легендарний музикант Боб Марлі народився на Ямайці 6 лютого 1945 року. Батько рано покинув сім’ю, хоча і підтримував її фінансово надалі. Хлопчик з самого дитинства захоплювався музикою. Однак, щоб стати відомим виконавцем, йому довелося довго і наполегливо працювати.

Перший альбом Боба Марлі під назвою «Catch a fire» зробив революцію у світі музики. Вихід цього альбому експерти визнали унікальним явищем, оскільки Марлі запропонував свій стиль у музиці, який не був схожий ні на що інше. Ритми цієї музики перепліталися з мотивами релігійно-протестантських пісень. Багато з його пісень були обрані гімнами різних громадянських рухів за расове рівноправ’я.

Марлі став засновником стилю реггі. Його музика була сповнена сенсу. Вона яскраво виділялася на тлі інших віянь поп-культури.

Для мешканців Ямайки смерть легенди стала справжнім ударом. У зв’язку зі смертю Марлі там оголосили національний траур. Зараз в день народження музиканта ямайці відзначають День Боба Марлі.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top