Головна / Огляд ЗМІ / За неправильне паркування у Тернополі забиратимуть транспорт

За неправильне паркування у Тернополі забиратимуть транспорт

sm_img-1666309_980x600Ще у вересні 2013 року на сесії міськради депутати проголосували за безперешкодний рух транспорту в обласному центрі. З першого жовтня на дороги Тернополя виїхали евакуатори. Проте до цього часу жодного авто на штрафмайданчик так і не доставляли. На територію комунального підприємства «Тернопільелектротранс» евакуатори мають доправляти затримані автомобілі вже з початку жовтня 2013. Для цього створили дочірнє до електротрансу підприємство «Сервіс ТЕТ», яке відповідає за безперешкодний рух транспорту в місті. Тобто неправильно припарковані авто евакуатори мали би перевозити на штрафмайданчик поблизу тролейбусного парку. Але до цього часу виділене місце для порушників пустує.
ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту міськради:
«В 2013 р. не було і в цьому році ще не було. Але я думаю, якщо буде спостерігатися за водіями, що вони грубо порушують вимоги місць стоянки і паркування за водіями про те, що вони грубо порушують оці місця стоянки паркування, зрозуміло, що, ще раз наголошую, готове абсолютно все. І рівно за декілька хвилин може запрацювати евакуатор з фахівцями і переміщувати машини».
Як зазначив Ігор Мединський, перебування авто на штрафмайданчику – задоволення не з дешевих.
ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту міськради:
«Переміщення плюс одна доба – 170 грн. і після цього за кожну добу ще в межах 20 грн. буде доплачувати цей порушник. Тому, я би радив, перш ніж припаркувати машину в зоні дії знака, який забороняє навіть зупинку транспортного засобу, подумати, чи не прийде він до того місця і транспортний засіб не побачить свій».
Стежити за порушенням правил паркування, каже Ігор Мединський, повинні державтоінспектори. Проте у ДАІ кажуть, забирати транспорт – не в їх повноваженнях. Тому карають водіїв гривнею.
ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:
«За неправильне паркування транспортних засобів, а саме це за порушення правил зупинки і стоянки працівниками ДАІ складаються адміністративні протоколи за ст. 122 ч. 1, та виноситься штраф від 255 до 340 грн.».
Як пояснив Ігор Мединський, забирати порушників евакуатор повинен для того, щоб забезпечити безперешкодний рух транспорту. А взимку – для належного прибирання доріг.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top