Головна / Огляд ЗМІ / Як перевіряли ігрові заклади у Тернополі

Як перевіряли ігрові заклади у Тернополі

IMG_124525 лютого політики, міліціонери та громадські діячі провели інструктаж для перших рейдерів. Згодом, розділившись на 3 групи, люди вирушили на пошуки азартних розваг. За Законом України ігри на гроші в нашій державі заборонені ще з 2009 року, адже такі потіхи обдирають ігроманів до останньої копійки. Напередодні міська влада та міліція попередила власників, щоб за добу вони закрили заклади та вивезли термінали й обладнання за межі міста. Сьогодні ж рейдери фіксували адреси та назви підприємств, котрі не покорилися волі Закону.

У списку підозрілих закладів одне із приміщень супермаркету «Берегиня», що на вулиці Карпенка,1. Вивіски лотерейної контори «Фаворит ТОТО» ще не зняті, проте, щоб зіграти сьогодні азартним гравцям доведеться подолати металеві грати та колодку. Тут ні душі.

Далі тернопільські рейдери попрямували до магазину «Ласкаво просимо», що на вулиці Майдан Перемоги 4А. Звернувши до чорного входу люди побачили ще одну вивіску «Фаворит ТОТО», а в приміщенні – увімкнуті в розетки телевізори та комп’ютери. Однак відвідувачів не було, а тільки нізвідки появився чоловік, і почав розпитувати тернополян, що вони тут роблять. Невідомий не хотів представлятись і не визнавав, що охороняє обладнання, проте біля одного з телевізорів лежав чийсь особистий наплічник.

Пройшовши до головного входу в магазин «Ласкаво просимо» рейдери і самі виграли джек-пот. Близько 20 тернополян, у тому числі з іноземними студентами спостерігали за спортивними перемогами та й взагалі, в період алкогольних заборон, весело проводили час. З усіма запитаннями працівники державної лотереї «Спортліга» направляли рейдерів в центральний офіс, до керівництва.

«Всі тепер знають, що таке ігроманія, найбільше в це втягуються неповнолітні. Колись раз і я грав, програв і перестав грати взагалі. Під лежачий камінь вода не тече, якщо ми будемо діяти, то в нашому місті ця хвороба зникне. Сьогодні ми фіксуємо, котрі заклади і надалі працюють, завтра ми зробимо все, щоб легально їх закрити назавжди», розповів один із рейдерів Володимир Мекуш.

За всіма іншими адресами на мікрорайоні «Дружба», які є у списку рейдерів, гральні заклади були закритими. Як повідомив юрист та громадський діяч Андрій Літовчук, поки що рейдери з інших частин міста також бачили відкритими тільки заклади державної лотереї.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top