Головна / TOP / Вуличне мистецтво у центрі міста

Вуличне мистецтво у центрі міста

1155Продовжуючи тему культурного життя вулиці Валової.  Сьогодні мені зустрівся уже відомий вуличний музикант Олександр Шинкарюк. Своє мистецтво хлопець презентує у центрі Тернополя біля пам’ятника Івану Франку.  У його виконанні можна послухати не лише кавери на зарубіжні гурти, але й власні.

- Сам я з Борислава, – розповідає музикант – Приїхав на деякий час до друзів. В Тернополі граю не вперше. Щоразу, коли у вас гостюю, даю “невеличкі концерти”.  Вуличні музиканти – це своєрідне мистецтво. Щодо тернопільської публіки, то я б висловився фразою Кузі  ”Файне місто Тернопіль”.

Пісня, яку я щойно виконував називається “Свобода”. Слова і музику написав засновник нашого гурту “Говерла” Сергій Малишев у 2009 році, під час помаранчевої революції. Оскільки ситуація в нашій країні зараз революційна, то і пісня є актуальною.

Окрім “файного міста”  ”гастролюємо” по всій Україні. Разом з хлопцями зіграли у більш ніж 10 містах.

До слова, наш гурт брав участь у багатьох фестивалях, серед них:

- Шевченко-Фест
- Бойківська Ватра
- ТИША
- Трускавецький драйв
- ROCK-FRONT
- Pagan Fest (Vesna, Apostate, Burevij)
- Metal Point Fest (Natural Spirit, Volot, Piarevaracien)
- Tribal Fest (Natural Spirit, Hunngard, Cadaver Agony, Mortis Letalis)
- Pagan Black Fest (Vermis Mysteriis, Reusmarkt, Burevij)

Послухати наші пісні можна тут

Нагадаємо, 1 червня 2011 року членами виконкому Міської ради прийнято рішення надати вуличним музикантам місця для виступів у місті. Своє мистецтво аматори  презентують на вулиці Сагайдачного – біля пам’ятника Іванові Франку, сквері Шевченка – біля пам’ятника Соломії Крушельницькій, на бульварі Данила Галицького – біля клумби та на вулиці Київській – біля супермаркету «Київ».

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

 

1153 1151

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top