Головна / TOP / Вперше в Тернополі Юрій Андрухович презентує літературно-музичний перформанс «Альберт»

Вперше в Тернополі Юрій Андрухович презентує літературно-музичний перформанс «Альберт»

1507792_643580032372000_1106045768_n

19 лютого у Тернополі відбудеться прем’єра медія-вистави у форматі літературно-музичного перформансу.

За словами Юрія Андруховича, «Вистава «Альберт» створена за його однойменним оповіданням, що колись увійде до збірки про видатних нечестивців усіх часів. У центрі  дійства — історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Щоб уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров’ю угода чомусь не спрацювала — й певного осіннього дня року 1641-го його було привселюдно спалено посеред львівської площі Ринок…»

- Я думаю, публіці сподобається такий новий для Тернополя формат. У нас багато поціновувачів літературного таланту Юрія Андруховича. Куратором цієї події є аґенція “Артполе “. Мистецьке об’єднання “Коза”  підтримує всі їхні ініціятиви у Тернополі. Безсумнівно, ця вистава буде цікава тим, хто любить середньовіччя і окультизм, – розповів арт-директор мистецького об’єднання “Коза” Ярослав Качмарський.

Ця вистава — гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії письменника, що проявляється тут не лише як автор текстів, але і як співак, і як актор, з чудовими музикантами. І невипадково до оповіді долучаються саме львівські музиканти — контрабасист Марк Токар і співачка Уляна Горбачевська. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графіка Анатолія Бєлова, що оживає під час вистави завдяки роботі vj-group «CUBE». Автор ідеї цього унікального проекту: Оля Михайлюк, АртПоле. Таким чином, прем’єра літературного твору відбувається не в друкованому вигляді, а у форматі літературно-музичного перформансу, який передбачає імпровізацію у музичних, графічних, сценографічних та світлових рішеннях. Прем’єрні покази відбулися на найбільших українських фестивалях — АртПоле, Meridian Czernowitz та ГогольFest, повідомляють на сторінці “Коза Бар”.

Запрошуємо тернополян 19 лютого на 19:00, в УД “Перемога”, що за адресою бульвар Шевченка 27.

 

На Валовій

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top