Головна / Мистецтво / Віктор Буковський малює чарівні портрети тернополянок

Віктор Буковський малює чарівні портрети тернополянок

SBzwm_GuMdk-300x218Впевнений тернопільський художник Віктор Буковський, його роботи можна зустріти в багатьох домівках Тернополя. Часто люди звертаються до митця з проханням намалювати то батьків, то дружину, то діток. Чоловік з радістю зголошується, адже обожнює дарувати позитивні емоції людям.

– Особливо приємно, коли чоловіки самі підбирають фото, навіть фони, інколи просять, щоб я без відома жінки фотографував її або ж спостерігав за нею, щоб передати основні риси характеру. В результаті виходили гарні не лише портрети, а й психологічні характеристики людини. До речі, сьогодні, я можу легко відчути настрій людини, щирість та передаю її основні риси характеру на папері, – розповідає художник.

Віктор говорить, що такий подарунок, як портрет – дуже популярний, особливо для закоханих. Чимало картин замовляють до Дня Святого Валентина, 8 Березня, тощо.

Z_CsCYUA8gA

– Нещодавно було дуже цікаве замовлення. Чоловік попросив намалювати портрет жінки на їхню річницю. Вони якраз повернулися з відпочинку, на той час картину я уже закінчив. Коли ж чоловік ніс подарунок додому, то перед жінкою вдав,
що несе щось дуже важке і крихке, мовляв не чіпай я сам донесу. Коли жінка розгорнула папір, то аж скрикнула від несподіванки, адже дуже давно мріяла про свій портрет. Приємно, що в нас є такі романтичні пари. Звісно, найбільше люблю малювати саме жінок. Також я не вірю в те, що бувають некрасиві люди. Кожна людина – це особистість, кожна риса її характеру – індивідуальна. Мені дивно, коли я пишу портрет гарної молодої панянки, а вона себе поводить дуже невпевнено. Я завжди повторюю, що наші жінки мають ходити з високо піднятою головою, не дарма ж їх вважають найкрасивішими!

LmXIq6PnMA

Віктор також розповів, що сьогодні поширеним стало дарувати портрети батькам.

– Сьогодні в мене багато замовлень, від синів. І на 8 березня, і на День народження, та й просто так. Це так мило, коли молоді хлопці із захватом дивляться на портрет не лише коханих дівчат, а й своїх матерів, – сказав художник.

Питання материнства для пана Віктора делікатне. Чоловік розповів історію про свою знайому, яка декілька років поспіль не могла мати дітей.

– Вони з чоловіком об’їздили всі можливі медичні заклади країни. Я бачив, що друзі просто зневірились у собі. Це сумно бачити маму без дитини. Я, майже на підсвідомому рівні, намалював їм картину із немовлятком. Ви не повірите, за півроку, я дізнався, що в них вже є первісток. Жінка зателефонувала до мене і подякувала, мовляв мій подарунок став знаковим!

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top