Головна / Арт-події / Відомі українські гурти візьмуть участь у фестивалі “Файне місто”

Відомі українські гурти візьмуть участь у фестивалі “Файне місто”

1800468_268200753338939_1709668798_nДнями у Тернополі створили оргкомітет з підготовки та проведення музичного фестивалю “Файне місто”, який відбудеться 12-13 липня.

Фестиваль вже друге проведуть у нашому місті. Минулого року фестиваль проводили на острові Чайка у парку Шевченка.. Як повідомив помічник міського голови
Тернополя Максим Черкашин, де саме буде проходити фестиваль цього року ще невідомо. – Також ми готуємо листи містам-побратимам із запрошенням їхніх гуртів, – каже Максим Черкашин. – Організатори ведуть переговори із представниками гурту “Брати Гадюкіни”, який розпався після смерті їхнього лідера. Зараз вони планують знову зібратись і ми хочемо, щоб це відбулось саме у Тернополі.
Відповідальні за роботу з гуртами Володимир Пасяка та Ростислав Плахцінський назвали чотири гурти, які виступатимуть на фестивалі. Серед них гурт „KARNA” , „ФЛІТ”, „ПЕРКАЛАБА” та „EPOLETS”. Щосуботи на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах до списку учасників організатори добавлятимуть по одному гурту. Остаточний список учасників фестивалю оголосять до кінця квітня.
- Цього тижня буде оголошено два нових гурти, – розповідає Ростислав Плахцінський. – Один традиційно у суботу, і ще один на День Валентина.
Окрім цього організатори планують запросити до Тернополя чимало відомих гуртів, чим і хочуть здивувати публіку.
Дізнатись новини підготовки до фестивалю можна на сайті facebook.com/fainemisto та vk.com/fayne_misto_fest.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top