Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі за неприбраний сніг штрафують

У Тернополі за неприбраний сніг штрафують

20140122170156Працівники управління муніципальної поліції закликають суб’єктів підприємницької діяльності та балансоутримувачів житлового фонду дотримуватись правил благоустрою та вчасно і якісно прибирати сніг. Адже за порушення правил благоустрою на них чекає протокол і відповідно чималий штраф.
«У відповідності до правил благоустрою Тернополя у зимовий період необхідно забезпечити вільне пересування пішоходів та транспорту, шляхом своєчасного очищення вулиць та доріг від снігу, обробки їх протиожеледними засобами, – повідомив Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції. – Суб’єкти в сфері благоустрою зобов’язані в першу чергу очищати від снігу та льоду магістральні вулиці, тротуари, пішохідні переходи, підходи до під’їздів, житлових будинків, територій зупинок громадського транспорту. Та інколи трапляється так, що окремі підприємці відмовляються прибирати сніг зі своєї території, тоді ми складаємо протокол і направляємо його на розгляд в адмінкомісію, а там вже вирішують – дати попередження чи виписати штраф».
Так, тільки в січні 2014 року винесено десятки попереджень, оформлено 23 адміністративних протоколи за ст. 152 КУаАП, тобто за порушення правил благоустрою, а саме за не прибирання снігу.
«Є такі підприємці, що як тільки ми склали протокол, а вони на другий день взяли і прибрали, тоді адмінкомісія дає попередження, а є такі, що навідріз відмовляються прибирати, тоді на них чекає штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. для посадових осіб та в розмірі від 340 до 1360 грн. для громадян», – підсумовує Сергій Волков.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top