Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі визначали кращих винахідників

У Тернополі визначали кращих винахідників

radiokonstryctoruВ обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського тижня науки, техніки, винахідництва та раціоналізаторства.

Цей захід традиційно проводиться за підтримки Тернопільської обласної організації товариства винахідників та раціоналізаторів України і Тернопільської обласної організації спілки наукових та інженерних об’єднань України.

У рамках тижня науки і техніки понад 300 вихованців центру в 28 конкурсах та змаганнях демонстрували свої найкращі науково-технічні роботи, винахідницькі та раціоналізаторські розробки, брали участь у виставці кращих робіт юних техніків, раціоналізаторів, конструкторів, фотоаматорів.

За результатами цих заходів визначено 84 переможці. Тиждень науки і техніки засвідчив талант, уміння та старанність учнів, а також підкреслив професіоналізм педагогів.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top