Головна / Арт-події / У Тернополі виступить перший в Україні володар Золотого диску

У Тернополі виступить перший в Україні володар Золотого диску

00208218_n2Відомий український співак Степан Гіга виступатиме в Тернополі 14 лютого в ПК “Березіль”о 16.00. Співак виступає у нашому місті щороку по кілька разів і завжди на його концертах є багато слухачів.

Гіга – родом із села Білки Іршавського району, що на Закарпатті. Він є не лише вокалістом, а й композитором. Під час навчання в київській консерваторії на початку 1989-го він виступав у кількох групах при Чернівецькій філармонії. Коли ж на початку 90-х колектив розформували, він спробував себе в аранжуванні. Згодом створив свою студію звукозапису GIGARecords. А в 1995 році співак представив свій перший альбом – “Друзі мої”. Нова хвиля популярності прийшла до нього з піснею-присвятою Назарію Яремчуку “Яворина”. Зараз Степан Гіга – народний артист, володар двох золотих дисків, активно гастролює по Україні та за кордоном.

Золотий диск як у Елвіса Преслі

Таку нагороду дають за мільйон проданих дисків. Степан Гіга побив цей рекорд за альбом “Вулиці Наталі”, який вийшов у 2002 році. Тиражна компанія “6 секунд”, яка знаходиться у Калуші, займалася розповсюдженням диску “Вулиці Наталі” народного артиста України Степана Гіги. Саме вони повідомили співакові, що число продажів альбому сягнуло мільйона. Одразу, напевне, виникне запитання, хто відслідковує кількості проданих альбомів, – припустив Степан Гіга. – Є таке поняття як “ліцензійна марка”. І саме за ними визначається цифра – кількість офіційно проданих ліцензованих альбомів. Звісно, “піратські” копії ніхто не відслідковує. Компанія “6 секунд” замовила диск у Німеччині. На його виготовлення пішло майже півкілограма золота вищої проби. Тепер він входить до каталогу золотих дисків всього світу. – У цьому каталозі зафіксовані всі диски, які колись отримували музиканти, – розповів нам Степан Гіга. – Й Селін Діон, АВВА, Елтона Джона, “Бітлз”, Елвіса Престлі. До речі, існує кілька варіантів дизайну самої платівки. То у мене такий, як в Елвіса Престлі. Золотий диск, зі співаків колишнього Союзу, мала лише Алла Пугачова. Наступний з “есендевських” співаків “золото” отримав Степан Гіга. На думку співака, це для нього – найвища нагорода серед тих, які він вже має. Навіть у чомусь означає більше, ніж звання Народного артиста України. Бо це є визнання людей, а не просто відзнака держави.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top