Головна / Проекти / У Тернополі триває конкурс «Зроби своє місто кращим»

У Тернополі триває конкурс «Зроби своє місто кращим»

sfbgКонкурс проектів «Зроби своє місто кращим» триває у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Його учасники – магістранти усіх спеціальностей вишу.

Такий конкурс кафедра інформатики та методики її викладання спільно з громадською ініціативою «Громада і місто» проводять вже не вперше. Метою молодіжних інтелектуальних перегонів є залучення творчої, громадянської активності студентів до розвитку міста.

– З 2006 року магістранти всіх спеціальностей університету проходять інноваційні тренінги зі створення соціальних проектів «Соціальне проектування», – зазначила завідувач кафедри інформатики та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка, організатор конкурсу Надія Романівна Балик. – У рамках цього курсу студенти отримують практичні навики використання комп’ютерних технологій в науці і освіті. Своєрідним підсумком вивчення курсу є створення власного проекту. У нас виникла ідея проводити конкурс для визначення кращих робіт. Три роки поспіль ми співпрацюємо з координаторами громадської ініціативи «Громада і місто» Дмитром Вакуленком та Ігорем Коваликом. Завдяки такій співпраці кращі проекти наших магістрантів можуть втілюватися в життя з практичною корисністю для громади міста.

За словами Надії Романівни, з кожним роком конкурсом цікавиться все більше охочих. До слова, ідея зацікавила голову Регіональної ради підприємців Тернопільської області Юрія Ворка, директорів тернопільських шкіл. Сподіваємося, саме завдяки їм деякі проекти будуть реалізовані.

На даний час на конкурс подано близько 170 робіт. Підсумки конкурсу – 31 січня. Кращі проекти будуть реалізовані, а їх автори отримають грамоти та подарунки.

До речі, у 2013-му році магістранти розробляли проекти на тему: «Проектування в проекції Української Хартії вільної людини», а у 2012-му пропонували реалізацію ідей щодо змін концепції Стратегії розвитку міста Тернополя. Конкурс 2014 року проходить під впливом самоорганізації вільних людей Майдану.

Джерело: gazeta1.com

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top