Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі створюють другий Штаб самооборони

У Тернополі створюють другий Штаб самооборони

450px-UNSO-flag.svgЗаписувати у ряди УНСО почали в Тернополі вранці, 21 лютого. Добровольці будуть патрулювати місто паралельно з уже діючими загонами від Штабу нацспротиву.

- Ми будемо діяти окремо і так, як цього вимагає ситуація, – каже представник УНА-УНСО Олексій Станько. – Наші члени розуміють, як потрібно підходити до людей і перевіряти документи, як допомагати людям .
Такі загони від УНСО створили у зв’язку з непорозуміннями, які виникали під час нічного патрулювання міста загонами Самооборони від Штабу нацспротиву.
- Було чимало випадків, коли хлопці просто неадекватно себе вели і навіть погрожувати людям, – каже Олексій Станько. – Охороняти порядок в місті мають люди, які розуміють, що вони роблять.
Проте, як з’ясувалось, керівник Штабу нацспротиву Володимир Стаюра стверджує, що є один загін самооборони на тернопільському Майдані, який працює спільно з містом і Автомайданом, і вони охороняють порядок на вулицях міста.
- Ми не розуміємо, що це за нові загони. або вони в наших загонах, або їх немає, – каже пан Володимир. – Звісно, заборонити створювати організації ніхто не може і люди мають повне право також охороняти місто. Добровольці в наших загонах патрулюють місто, і ми справді маємо спокій зараз на вулицях.
Також Володимир Стаюра розповів, що випадки із неадекватною поведінкою учасників загонів справді були.
- Таке було, що вони і зброєю розмахували перед людьми, і неадекватна поведінка була, – каже він. – Але ми виїжджали на місця і пояснювали цим хлопцям, як себе потрібно поводити і для чого вони в цих загонах. Це були організаційні моменти.
Керівник Штабу нацспротиву запевнив, що якщо добровольці УНСА захочуть співпрацювати із їхніми загонами, то звісно, співпраця буде.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top