Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі створено люстраційний комітет

У Тернополі створено люстраційний комітет

1897991_719598974727510_1919247150_nСьогодні у Тернополі громада створила люстраційний комітет.

Зібрання відбулося в Українському домі «Перемога». Люди один поперед одного розповідали про несправедливість, з якою їм довелося стикатися у повсякденному житті і підтримали ініціативу. Як повідомив голова обласної громадської організації хворих на вірусний гепатит С “Іскра Надії” Олег Мартинюк такі люстраційні комітети уже є в багатьох містах України.

«Не йде мова чекати поки приймуть закон про люстрацію, бо це можуть зробити за місяць, а то й через рік. Наше завдання контролювати посадових осіб: і обраних раніше, і тих, кого обрали тепер, і тих, які ще будуть», — зазначив він.

Уже сьогодні представники громади почали проводити розслідування стосовно корупційних дій представниками чинної влади. Комендант самооборони майдану регіону Іван Ковалик наголосив, що самооборона готова забезпечити охорону тим активістам, які беруться за викриття злочинних дій влади і застеріг від самосуду. Головою громадського люстраційного комітету обрали депутата Тернопільської міськради Наталію Карпишин. Як вона повідомила, о 17-ій годині про новостворену ініціативу оголосять на віче.

Лариса ОСАДЧУК

Джерело: День

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top