Головна / TOP / У Тернополі стартував перший позитивний проект для дівчат-підлітків

У Тернополі стартував перший позитивний проект для дівчат-підлітків

1379502_445836905536330_729266895_nПроект для дівчат-підлітків «Я- цінна. Я- особлива. Я-гідна.»
Це унікальна можливість розвитку у віці 12-16 років. На заняттях курсу дівчата отримують найнеобхідніші знання про роль, правильне призначення і покликання жінки, представлені в доступній і захоплюючій формі і допоможуть кожній дівчині виростати і дозрівати щасливою, гармонійною, душевною. На заняттях курсу кожна учениця:

• Дізнається і відчує , в чому її унікальність, цінність, гідність і краса,
• Освоїть навики догляду за собою,
• Побачить свої сильні і слабкі сторони,
• Дізнається , як розуміти себе та інших,
• Зрозуміє , як покращити стосунки з батьками , вчителями , молодими людьми і подругами, адекватно поводитись в різних ситуаціях.
• Ознайомиться з елементами самозахисту а також секрети рухів тіла.
• Дізнається в доступній формі про статеве життя підлітків, небезпеки та наслідки,
• Прислухається до фахових порад, що усе разом в комплексі, послужить основою для пізнання і розуміння себе як впевненої особистості і додасть сили у прийнятті рішень в підлітковому віці та подальшому житті.На заняттях курсу кожна учениця:

До слова, Марія Хомів – лікар психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), Координатор благодійного проекту для вагітних «Школа щасливого материнства св. Анни», www.mamusi.org.ua. Автор проекту для дівчат-підлітків «Я- цінна, Я-особлива, Я-гідна», волонтер у консультативного центрі руху за життя «Колиска життя», www.noabort.te.ua, ведуча груп для жінок, та тренінгів індивідуального розвитку, ведуча суботньої сімейної рубрики на «Радіо Світанок».

Детальніше про проект дізнавайтесь на нашому сайті згодом.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top