Головна / TOP / У Тернополі шукають творчі напрацювання на революційну тематику

У Тернополі шукають творчі напрацювання на революційну тематику

5Je0awP4tZQОсь-ось народ український вдихне на повні груди повітря і відчує той довгоочікуваний, але, на жаль, насичений жертвами запах свободи.  У кожному без винятку прокинулася така сила патріотизму, що перетворися на той самий тиск всередині людини, що змушував не сидіти мовчки, поки країна страждає, а боротися, боротися вже не за прогрес, а хоча б за власну незалежність.

Зараз ми можемо сказати, що все було не дарма.

Переймаючись долею України наші митці та усі бажаючі присвячують незліченну кількість віршів в пам’ять загиблим. Впевнена, що тернополяни також списали не один аркуш, переймаючись за долю наших співвітчизників.

Ознайомитись з віршами, малюнками, піснями та відероликами на тему революційної творчості в Україні можна на сторінках:

 Революційна творчість

 Українська революція

 

До вашої уваги один з віршів на революційну тематику:

Ирина Ененко

Намагались нас лякати
Тільки розсмішили
Водометом розігнати
Сотні ми створили
Потім почали вбивати
Нас це розгнівило
І цей гнів відчуло
Кожне панське рило
Та панує ними страх віднині
Слава всім героям! Слава Україні!

Герої не вмирають…

 

Нагадаємо, упродовж останніх трьох місяців в Україні з’явилось надзвичайно багато текстів, статей і віршів про революцію та прагнення українців змінити свою державу. З цього приводу Форум Видавців запропонував об’єднати всі без винятку тексти у спільний альманах.

Отримані від продажу цієї книги кошти буде перераховано на потреби постраждалих від подій у Києві. Будемо раді вислухати всі Ваші ідеї і можливі формати співпраці. Пишіть нам litfest@bookforum.com.ua.

 

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top