Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі провели ревізію

У Тернополі провели ревізію

frejУ понеділок, 3 березня, в ефірі Нового каналу стартує “Ревізор”. Саме у цій програмі мають показати, що ж назнімала команда “Нового” у Тернополі.
Команда проекту побувала в 17 українських містах. Повторно перевірила готелі і ресторани , які раніше вже отримали заповітні таблички .
Як і в попередньому сезоні , нагороди будуть або забирати або додавати до них ” золото -2014? . Звичайно ж, на глядачів чекають і нові горизонти – перевірки в установах , де ще не бував “Ревізор”.
“Такого ” Ревізора ” ви ще не бачили!” – запевняють автори передачі.
Перша програма сезону буде присвячена ревізії в Тернополі. Також команда перевірить сервіс у закладах Рівного, Кіровограда, Кременчука, Ужгорода, Євпаторії, Ялти, Судака, Коктебеля та інших міст.
Перевірки стануть ще суворішими, а вимоги – вищими. Будуть задіяні таємні покупці, проведені експерименти і контрольні перевірки. “Ревізор” вперше перейде на сторону готельєрів та рестораторів і покаже, на які хитрощі йдуть несумлінні споживачі.
Аліса Курдидяк

Джерело:  like.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top