Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі пройдуть міські толоки

У Тернополі пройдуть міські толоки

1365760172Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про проведення з 1 березня до 1 травня 2014 року двомісячника благоустрою. Щорічно заходи з благоустрою в Тернополі, у яких беруть участь установи, організації та суб’єкти господарювання усіх форм власності, традиційно розпочинали в квітні. Нині ж за сприятливого клімату – з початку весни.
«Цьогоріч погода дозволяє нам це зробити швидше. Заплановано цілу низку робіт на два наступні місяці, які здійснюватимуть підприємства галузі ЖКГ, навчальні та лікувальні заклади, організації, комунальні підприємства міста. Також до благоустрою будуть залучені суб’єкти господарювання усіх форм власності. У рамках двомісячника відбудуться дві загальноміські толоки: 7 березня – приурочена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка і 12 квітня – до Великодніх свят», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top