Головна / TOP / У Тернополі пройде фестиваль “Вечори французького кіно

У Тернополі пройде фестиваль “Вечори французького кіно

На фестиваль “Вечори французького кіно” запрошує “Кінопалац” з 20 лютого. Щодня буде по два сеанси – о 17.00 фільм демонструватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами, а о 19.00 – в українському озвученні.

20-22 лютого показуватимуть мелодраму “Найкращі дні попереду”
Життєрадісна стрічка про жінку, яка виходить на пенсію, та не полишає активого життя. Вона займається улюбленими справами, порушує правила та починає бурхливий роман з молодим учителем. Тривалість: 94 хв. Режисер: Маріон Верну. У ролях: Фанні Ардан, Лоран Лафітт, Жан-Франсуа Стевенен.

1168000

23-25 лютого увазі тернополян представлять романтичну комедію “9 місяців суворого режиму”
Аріана – суддя, трудоголік і блондинка з високими моральними принципами. Ніяких чоловіків. Ніякої сім’ї. Ніяких дітей. Тільки робота, тільки закон. Але звістка про вагітність ставить хрест на ідилії. І Аріана починає розслідування найнеймовірнішої справи у своєму житті. Краще б їй не знати, що сталось насправді..
Тривалість: 82 хв. Режисер: Альберт Дюпонтель. У ролях: Альберт Дюпонтель, Філіпп Дюкен, Булі Ланне.


26-28 лютого демонструватимуть мелодраму “По сигарети”
Колишня королева краси, а тепер немолода власниця провінційного бістро опиняється на межі банкрутства і дізнається, що її чоловік хоче одружитись з іншою. Не витримавши, вона вирушає у подорож Францією і знаходить дуже несподіваного попутника.
Тривалість: 116 хв. Режисер: Еммануель Берко. У головній ролі: Катрін Деньов.


1-3 березня глядачам запропонують аристократичну комедію “Замок в Італії”
Луїза зустрічає Натана, і її забуті мрії оживають. А ще в неї є хворий брат і мати, а за плечами – довга історія їх роду, заможних італійських промисловість. Фільм про розпад сім’ї, наближення кінця світу та зародження кохання.
Тривалість: 104 хв. Режисер: Валерія Бруні-Тедескі. У ролях: Валерія Бруні-Тедескі, Луї Гаррель, Маріса Боріні, Філіппо Тімі, Селін Саллетт.


4-6 березня закриватиме фестиваль мелодрама “Гранд Централ. Атомне кохання”
Гарі – здібний молодий чоловік, який все схоплює на льоту. Він належить до тих, кому рідко обіцяють. Він живе випадковими заробітками і одного разу отримує роботу на атомній станції. Серед реакторів в атмосфері підвищеної радіоактивності він знаходить те, чого шукав: гроші, злагоджений колектив, сім’ю. Та в цьому колективі працює і Кароль, дружина колеги, в якому закохується Гарі. Заборонена любов та радіація повільно отруюють його.
Тривалість: 94 хв. Режисер: Ребекка Злотовскі. У ролях: Леа Сейду, Тахар Рахім, Олів’є Гурме, Дені Меноше, Жоан Ліберо, Ножа Куадра.

Телефон для довідок: 52-33-33.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top