Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі презентували централізовану систему відеоспостереження міста

У Тернополі презентували централізовану систему відеоспостереження міста

198Сьогодні у Тернополі презентували централізовану систему відеоспостереження міста. Більше як 60 відеокамер у різних мікрорайонах он-лайн показуватимуть в інтернеті цілобово. Аналогів в Україні система відеоспостереження немає, кажуть у комунальному підприємстві “Тернопіль Інтер-Авіа”.
63 відеокамери в різних мікрорайонах Тернополя дозволять передусім слідкувати за порядком у місті, каже Іван Сорокаліт. Аналогів в Україні система відеоспостереження немає. Масштаб системи серйозний, дозволяє під’єднувати до 200 відеокамер одночасно. Вартість усього проекту – 100 тисяч гривень.
- Якщо про публічну складову, яку ви зможете вдома чи на роботі перевірити, або може вже користуєтесь, хоч ми її ще офіційно не представляли, це сайт web-cam te.ua, то він набуває популярності. Навіть під час революційних подій, ми бачимо статистику відвідуваності, то якщо в середні дні кілька тисяч переглядів камер, то в найбільш трагічні революційні дні переглядів було до 150 тисяч за добу, тобто досить і ресурс справлявся і ми були задоволені, що все вдалося, – розповів директор КП «Тернопільінтеравіа» Іван Сорокаліт.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top