Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі новий автобусний маршрут перевозитиме пасажирів за 1.50

У Тернополі новий автобусний маршрут перевозитиме пасажирів за 1.50

HOYjJ3tT5YUНовий автобусний маршрут загального користування №1А затвердили члени виконавчого комітету Тернопільської міської ради. На даному маршруті пасажирів перевозитимуть за соціальним тарифом – 1,5 грн. Пільговиків возитимуть у необмеженій кількості.
Автобусний маршрут №1А «вул. Винниченка – вул. Слівенська» пролягатиме вулицями Винниченка, Карпенка, Миру, Дружби, Руською, С. Бандери, Слівенською, Л. Українки, Протасевича, С. Бандери, Руською, Мазепи, М. Кривоноса, Винниченка. На його обслуговування передбачено три автобуси середнього або великого класу.
«Над відкриттям даного маршруту управління транспорту спільно з комунальним підприємством «Тернопільелектротранс» працювали ще з минулого року. Хоча на ньому курсують автобуси, він повністю дублює тролейбусний маршрут №1. Було проведено анкетування та опитування пасажирів, додаткові обстеження. Ми побачили, що люди схвально віднеслися до такого транспортного засобу. Відтак рішенням виконавчого комітету ми змінили вартість проїзду з 2,5 грн. на 1,5 грн. Пільговиків як і раніше возитимуть в необмеженій кількості», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.
До слова, майже п’ять років Тернопіль через різноманітні бюрократичні відмовки, не мав змоги отримати два тролейбуси із Львівського автобусного заводу. І тільки минулого року завдяки наполегливості міського голови Тернополя у ЛАЗа вдалося відвоювати три автобуси, що і курсуватимуть за новим маршрутом.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top