Головна / Огляд ЗМІ / У Тернополі діє психологічна служба майдану

У Тернополі діє психологічна служба майдану

gukovskiПсихологічна служба Майдану надає безкоштовну психологічну допомогу після масових убивств. Допомагають учасникам протесту з обох сторін: (Майдан, Антимайдан, міліція, волонтери тощо), постраждалим після силового протистояння та членам сімей, які пережили насильство. Психологічну допомогу пропонують і у Тернополі.
Польовий штаб з надання психологічної допомоги у Тернополі повноцінно запрацює уже завтра, 26 лютого, на сьомому поверсі Будинку профспілок, що на вулиці Танцорова, 51. Час прийому психологів і психотерапевтів у штабі поки що обмежений трьома годинами, проте люди можуть звертатись у психоневрологічну лікарню до координатора.
- Від сьогодні вже є можливість отримати психологічну допомогу. На базі польового штабу будуть чергування кожного дня з 17-ої до 20-ої години, по двоє психологів-психотерапевтів буде чергувати. А також в лікарні працює мультидисциплінарна бригада, в яку входить лікар-психіатр, психолог, психотерапевт і ми можемо надати максимальну усю можливу як стаціонарну, так і ребілітаційну допомогу, – розповідає обласний психотерапевт, голова обласного осередку Української спілки психотерапевтів Олег Гуковський.

Фахівці Української спілки психотерапевтів працювали на Майдані. У них є досвід повернення учасників і свідків подій до повноцінного життя.

Джерело: ТВ4 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top