Головна / Проекти / У тернопільських школах вводять пластикові картки для ідентифікації учнів

У тернопільських школах вводять пластикові картки для ідентифікації учнів

kids-and-credit-cards1Електронна система безпеки, контролю та автоматизації навчального процесу Smarsy запрацювала у Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» 4 лютого.

Відтепер учні та працівники школи володіють персоніфікованими пластиковими картками, які працюють на основі безконтактної технології зчитування інформації. За допомогою документу відбувається ідентифікація осіб, які входять в будівлю школи та виходять з неї. За бажанням, батьки можуть отримувати повідомлення, коли дитина приходить до школи чи йде додому.
Завдяки нововведенню адміністрація школи може краще контролювати навчальний процес, адже для кожного учня у системі створено окремий профіль. Тут можна побачити оцінки, домашні завдання, рейтинг учня, зауваження вчителів тощо.

«Безпека дітей – це найважливіше, особливо, коли вони не вдома, – зазначив голова громадської організації «Безпека та інновації в навчальних закладах» Юрій Вітомський. – Тому спільно з компанією Smarsy ми розробили проект «Безпека та новації в навчальних закладах», в рамках якого знаходимо кошти на безкоштовне встановлення електронної системи в навчальних закладах країни».
Таку ініціативу підтримала Тернопільська міська рада.
«Ця система безпеки надана місту безкоштовно, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал. – Я хочу сьогодні подякувати громадській організації «Безпека та інновації в навчальних закладах». Розраховую на те, що молодь, учні та їх батьки сприймуть ці нововведення. Очікую, що система буде ефективною та інформативною і вже наступного року вже за кошти міста ми будемо встановлювати її у інших навчальних закладах. Це буде ще один крок до наближення нас до сучасних цивілізованих стандартів».
Згодом таку електронну систему встановлять ще в десятьох школах Тернополя.
«З листопада минулого року система безпеки та контролю «Smarsy» працює в Українській гімназії імені Івана Франка, – наголосив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Відтепер переваги новинки оцінять учні школи-колегіуму та Тернопільської ЗОШ №24, в якій також встановили систему. Сподіваюся, дане обладнання допоможе не тільки покращити безпеку дітей у навчальному закладі, а й сприятиме автоматизації навчального процесу».

Джерело: 20 хвилин

1 коментар

  1. Наталя

    Будь-ласка напишіть яким чином батьки можуть відмовитись від такої картки, якщо не бажають щоб дитина нею користувалась??? У яких нормативних актах прописано про цю систему???

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top